جاذبه گردشگریجهانمقصد ها

هتلی از آینده در نروژ

یک هتل آینده نگر که ترکیبی از مفاهیم سازگار با محیط زیست و طراحی است به مهمانان امکان یک منظره 360 درجه در قطب شمال نروژ را می دهد که در سال 2022 اقتتاح می شود . سوارت  تضمین می کند تا یک تجربه جدید برای لذت بردن از نوار شمالی برای مهمانان ایجاد کند . با نیموتریپ همراه باشید تا جزئیاتی از این هتل را بیابید .

 

این هتل با 99 اتاق در طراحی از یک سازه سنتی نروژی الهام گرفته است ، اما معماری منحصر به فرد تنها چیزی نیست که این هتل را از سایر هتل های جدید متمایز می کند ، بلکه تمرکز بر بهره وری از انرژی نکته خاص این هتل است . «هتل سوارت » 85 درصد کمتر از هتل های سنتی انرژی مصرف می کند . چوب نقش اساسی در پایه های این ساختمان را دارد و این اجازه را می دهد تا با محیط بیرون خود ترکیب شود . این هتل در کنار یخچال طبیعی svartisen بنا می شود .

norway-hotel

 

این هتل از نظر انرژی مثبت خواهد بود یعنی انرژی تولیدی آن از انرژی مصرفی آن بیشتر  و تولید زباله ی 0 خواهد بود .

دانش موجود در ساخت این هتل توسط معماران و دوستداران محیط زیست با هدف بهینه سازی تولید انرژی ، ساخته می شود . در طراحی نهایی از اتاق ها گرفته تا رستوران و اسپا سقف با صفحات خورشیدی نروژی پوشیده می شود .

این هتل دارای 4 رستوران با تجربه ی عذاخوری متفاوت خواهد بود و همچنین اسپا با وسعت 100 متر مربع برای اطمینان از اقامتی آرام ، درمان و روش های درمانی را ارائه می دهد . رستوران و اسپا این هتل برای مردم محلی این منطقه در دسترس خواهد بود .

تراس های چوبی مناظر خارق العاده ای را برای شما فراهم خواهند کرد و همچنین می توانید از غواصی و ماهیگیری و جستجوی غذا در طبیعت لذت ببرید .

 

 

منبع : theculturetrip

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا