اخبار

شرایط سفر به تایلند سخت تر شد

دولت تایلند از اول اکتبر 2020 پس از یک دوره قرنطینه مرز هایش را به صورت محتاطانه ، ابتدا برروی کشورهای همسایه و اطراف که در مهار کرونا موفق تر بودند باز کرد ، حال کشورهای بیشتری میتوانند به این تایلند سفر کنند  اما دولت شرایط سختی را برای گردشگرانی که می خواهند به این کشور سفرکنند وضع کرده است .

سفارت تایلند در تهران نیز 24 مهرماه اطلاع داد که شرایط صدور ویزای توریستی برای شهروندان فراهم شده است . هرچند که با قوانین سرسختانه ای که دولت تایلند برای مسافران گذاشته اختمال می رود گردشگران کمی از سفر به تایلند استقبال کنند  . بنابر آن چه سفارت تایلند و شرکت هواپیمایی ایرانی که به این کشور پرواز دارد اعلام کرده اند : گردشگران باید در هتل هایی که توسط دولت تایید شده اند تا 15 روز قرنطینه شوند . پیش از آن نیز لازم است تا مراحل تایید ویزا و همچنین دریافت گواهی ورود از طریق وبسایت رسمی دولت تایلند سپری شود.

گردشگران برای سفر به تایلند باید تاییدیه سفر و گواهی ورود ، تاییدیه رزرو هتل محل قرنطینه ، پوشش بیمه ای به ارزش 100 هزار دلار ، گواهی سلامت پرواز ، فرم تی . 8 ، و نتیجه منفی تست پی سی ار را که 48 ساعت قبل از پرواز از آزمایشگاه های مورد تایید سفارت این کشور در ایران را به همراه داشته باشند . این گردشگران پس از اتمام دوره 15 روزه قرنطینه باید دوباره تست پی سی آر را انجاک دهند و درصورت منفی بودن جواب آزمایش اجازه سفر در داخل این کشور را خواهند داشت .

 

 

منبع : ایسنا

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا